Аброськін: За останню добу було два жахливих факти знущання над нашим майбутнім

0
329

За останню добу в Україні сталося кілька кричущих нападів на дітей. Щоб припинити хвилю насильства у Раді вимагають створити відкритий загальнонаціональний реєстр педофілів і прийняти рішення про хімічну кастрацію негідників

За словами заступника голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін, 13 січня в одному з селищ Бердянського району Запорізької області в результаті проведення слідчих дій було затримано місцевого жителя. Попередньо встановлено, що він увечері 13 січня по місцю проживання неприродним способом зґвалтував сина своєї співмешканки – п’ятирічного хлопчика.

У Харківському районі був затриманий місцевий житель. Попередньо встановлено, що вдень 13 січня у його квартирі він намагався неприродним способом згвалтувати одинадцятирічну дівчинку.

«Ці збоченці знищують наше майбутнє. Відповідальність за їх дії, згідно з чинним законодавством, настільки гуманна, що дозволяє робити їм це знову. На часі внесення змін щодо посилення відповідальності за статтею злочину проти малолітніх і впровадження відкритого реєстру педофілів », – заявив Аброськін, підкресливши про необхідність захистити дітей від” покидьків “.

Відзначимо, що деякі користувачі соцмереж підтримують законопроект: “Давно пора!”.

Джерело: Politeka