Азаров, Янукович, Захарченко та Табачник досі є Героями України, та мають по три ордена «За заслуги», – Боєчко

0
344
Три ордена «За заслуги» сьогодні мають Азаров, Янукович, Захарченко та Табачник. Дуже багато Героїв України сьогодні є і у ВР, у фракції «Опозиційний блок». До цього часу Героєм України є Тетяна Засуха, міністр Данилишин, який втік. Тому говорити сьогодні про якусь державну нагородну систему, яка має вагу у суспільстві, взагалі не можна.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці та щосуботи о 20:00 на телеканалі ZIK) заявив волонтер, засновник ордену «Народний герой України», журналіст Андрій Боєчко.

Гість програми зазначив, що сьогодні в Україні працює застаріла державна нагородна система, яка була створена для заробляння грошей.

«От, до прикладу, я знаю, скільки у 2005 році коштувало звання Героя України. 800 тисяч доларів – це ціна для людини, яка хоч якось могла підтвердити, що вона є Героєм України. Адже будь-який бізнесмен, який хоче кудись іти, він себе страхує орденом», – заявив Андрій Боєчко.

Окрім того, засновник ордену «Народний герой України» розповів, що сьогодні у нашій державі є чимало людей, які мають звання Героя України, однак, воюють в «ЛДНР», а також є членами парламенту окупованого Криму.

«Героєм України сьогодні є Дейч, який є в парламенті Криму. І ще 6 людей теж є Героями України, і сьогодні вони працюють у парламенті Криму. До цього часу вони Герої України!

Ще 5 героїв України воюють на боці «ЛДНР». Один із них – поет Януковича, який воює з автоматом в руках і який був нагороджений у 2012 році. Вони є Героями України! Вони мають пільги, отримують підвищену заробітну плату, вони можуть повернутися сюди і отримати додаткову житлову площу.

От я останнім часом читаю усі ці «наїзди» на Медведчука. Але вибачте, він має три ордени «За заслуги»! А три таких ордени прирівнюються до звання Героя України. То спочатку заберіть у нього ордени, а тоді вже кричіть на нього та судіть його»,– акцентував Боєчко.

Волонтер заявив, що Героями України до нині є і президент-втікач Янукович та люди з його команди.

«Три ордени «За заслуги» сьогодні мають Азаров, Янукович, Захарченко та Табачник. Вони всі обвішані нагородами, але вони в судах, проти них ведуться якісь справи. Та як можна судити людину, яка досі є Героєм України? Може давайте спочатку заберемо у них ці нагороди, скажемо, що вони злочинці, а вже потім подамо у розшук в різні організації. Але ми цього не робимо.

Дуже багато Героїв України сьогодні є у ВР і всі вони у фракції «Опозиційного блоку». От ви хоч одного разу бачили Бойка з орденом Героя України? Звягільський теж Герой України. А до того був ще й Героєм Радянського Союзу. До цього часу Героєм України є Тетяна Засуха, міністр Данилишин, який втік. Тому говорити про якусь нагородну систему, яка має вагу у суспільстві взагалі не можна. Тож давайте відділимо тих, хто отримав звання Героя України за війну від тих, хто купив його собі за лекції»,– закликав засновник ордену «Народний герой України».