Бережіться: де найчастіше можна отримати підроблені гроші

0
293

Заступник начальника управління – начальник відділу протидії злочинам у фінансовій, банківській сфері та зовнішньоекономічної діяльності Департаменту захисту економіки Нацполіціі України Руслан Стрембіцький розповів, в яких регіонах країни частіше підробляють гроші

Найчастіше, за його словами, страждають жителі Одеської області, приморського регіону в цілому, Західної України (Львова, Закарпаття, Волині).

Стрембіцький зазначає, що найчастіше підробку знаходять при великих перерахунках, обміні валют, вилученні грошей з банкоматів, покупці у “мінял”.

Найчастіше вважають за краще підробляти купюри номіналом в 200 і 500 гривень, 100 доларів і 100 євро. На підробках, уточнює Стрембіцький, часто немає частини водяних знаків. На дотик і зовнішній вигляд фальшиву купюру відрізнити важко. Буває, що навіть апарати пропускають високоякісну підробку.

За словами правоохоронця, близько 80% всіх підроблених купюр приходять в Україну з Європи і країн Близького Сходу.

Як повідомляла Politeka раніше, щороку українці в Польщізаробляють в середньому близько 67 мільярдів гривень, з яких більше 40 мільярдів пересилають додому. У Польщі затребувані фахівці робітничих професій: працівники на автомобільних виробництвах, водії, фрезерувальники, пекарі, електрики, каменярі, зварювальники.

Джерело: УНН