Беззаконня в ЗСУ: навколо грузинських добровольців спалахнув гучний скандал

0
625

Представники Грузинського Легіону заявили, що 20 грудня підрозділ у повному складі залишили ряди 54-ї ОМБр. Причиною тому стала некомпетентність командира Олексія Майстренко, а також його оточення.

Про це повідомляє прес-служба Грузинського Легіону.

Згідно інформації, проблема полягає в тому, що командир 54 Бригади намагається депортувати прямо з військового госпіталю поранених бійців Грузинського Легіону, які можуть розповісти правду про незаконні накази і дії командира Майстренко і його наближених.

Сергій Федосенко і колишній представник Грузинського Легіону Зураб Чехелидзе систематично дзвонять до госпіталя пораненим бійцям Грузинського Легіону, погрожуючи важко пораненим відмовою в лікуванні і депортацією, у випадку розголошення ними незаконного наказу операції 16 грудня 2017 року.

Також повідомляється, що командир 54 Бригади і Сергій Федосенко відняли у бійців Грузинського Легіону всю амуніцію і особисті речі, зібрані за 4 роки АТО волонтерами.

Нагадаємо, російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський вважає, що Китай і США “щось готують за сценою”, і це може стосуватися Росії і КНДР.

Крім того, чудо на Донбасі в 2018 році не відбудеться, а війна – буде.

Дивіться сюжет про військових

Источник: znaj.ua