Чизбургер у ліжко, сльози Меланії і “примари”: журналіст розкрив таємниці Трампа

0
379

У США справжній фурор викликала публікація фрагментів книжки відомого американського журналіста Майкла Вулффа “Вогонь і лють: в Білому домі Трампа” (Fire and Fury: Inside the Trump White House).   Сама книжка надійде в продаж 9 січня, а уривки опублікував журнал New York Magazine в середу, 3 січня, і це одразу ж стали справжньою сенсацією.

В адміністрації Трампа вже назвали книжку “Вогонь і лють” “сміттєвим таблоїдним читвом”. Прес-секретар президента Сара Сандерс зазначила, що в книжці містяться “брехливі розповіді, що вводять в оману людей, у яких не було ні доступу, ні впливу на Білий дім”.

Чизбургер в ліжко і страх отруєння

У своїй книжці Майкл Вулфф пише, що Трамп дуже багато часу проводив зі своїм вже колишнім радником Стівом Бенноном, якого тепер називає “зрадником”.

Разом вони вечеряли ледь не щовечора. Якщо ж з якоїсь причини цього не відбувалося, то Трамп волів проводити вечір у ліжку з чизбургером.

Журналіст також зазначає, що через страх бути отруєним, Трамп поводить себе досить дивно. Так, в перші дні після вступу на посаду Трамп розпорядився поставити замок у свою спальню, що суперечить жорстким правилам Секретної служби, а також міг дозволити собі накричати на покоївок, які приходили прибирати в його кімнаті. “Якщо моя сорочка на підлозі, то це тому, що я хочу, щоб вона була на підлозі”, – цитує журналіст слова глави Білого дому.

Трамп забороняв персоналу торкатися своїх речей, а особливо  – зубної щітки. Президент, як пише Вулфф, сам міняв постільну білизну і лише говорив покоївкам, коли її можна забрати.

Президентські амбіції Іванки

З уривків книжки Вулффа також стало відомо про те, що старша дочка Трампа, Іванка, має серйозні президентські амбіції.

“Для Іванки це все – зміцнення торгової марки Trump, президентська кампанія, а тепер і Білий дім – всього лише бізнес”, – зазначається в книжці.

Вулфф пояснює, що Іванка і її чоловік, радник президента Джаред Кушнер, почали працювати у складі адміністрації в надії на її подальший кар’єрний ріст.
Пов’язане зображення

Сльози Меланії і “примари” Трампа

Вулфф у своїй книжці також стверджує, що Дональд Трамп абсолютно не розраховував виграти президентські вибори, а ним рухав винятково  холодний розрахунок.

“Одразу після програшу Трамп став би і неймовірно відомим, і мучеником Клінтон”, – пояснює журналіст.

При цьому у виграші залишився б не тільки він. Дочка Іванка і його чоловік перейшли б до рангу “міжнародних знаменитостей”

Коли ж оголосили результати виборів президента, за словами Вуллфа, Трамп виглядав так, ніби “побачив примару”. А його дружина Меланія проплакала весь вечір, стверджує журналіст з посиланням на декількох очевидців.

“Меланія була в сльозах, і зовсім не від щастя”, – резюмував Вуллф.

У книжці також відкривається завіса над таємницею дивної зачіски американського президента – донька Трампа, Іванка, розповіла про це своїм друзями.

Источник: znaj.ua