Демчук: Переговори, які оминули увагою українські ЗМІ. Тепер вже навіть тяжко второпати чи це “зрада”, чи “перемога”?

0
373

Переговори, які оминули увагою українські ЗМІ

Мова про черговий візит лідера Руху “Український вибір” Віктора Медведчука до Москви. Тепер вже навіть тяжко второпати чи це “зрада”, чи “перемога”? А ще складніше зрозуміти які посади в Україні обіймають Петро Порошенко і Павло Клімкін? Раніше я був переконаний, що закордонні візити та переговори такого рівня – це парафія президента України і міністра закордонних справ.

А тут уже пост-фактум – 10 січня в Москві відбулась зустріч президента РФ Володимира Путіна з українським політиком та бізнесменом Віктором Медведчуком.

Одне з озвучених питань, яке обговорили давні друзі – це другий етап обміну полоненими між Києвом і ДНР/ЛНР, а також звільнення громадян України, засуджених на території Російської Федерації, реальні перспективи введення миротворчого контингенту ООН на Донбас і прийнятному форматі миротворчої місії ООН, перспективи виконання Мінських угод і мирного врегулювання конфлікту на Сході України в цілому.

Але всі ми розуміємо, що це вершина айсбергу, за кадром залишились теми, про які ми можемо лише здогадуватись: це і майбутні санкції США щодо наближених до Володимира Путіна осіб, це і скандал стосовно спроби людей Порошенка нишком привласнити вкрадені півтора мільярда доларів Віктором Януковичем з казни України, поставки скрапленого газу та інших енергоносіїв на підконтрольні Віктору Медведчуку компанії і…,без сумнівів, куми обміркували, яку б іще “свиню” підсунути Україні та її народу.