Десантника, який звернувся до Путіна, звільнили з армії РФ. Він зробив нову заяву (Відео)

0
237

Старшину російських Повітряно-десатних військ Асхаба Алібекова, який закликав у своєму відеозверненні бойкотувати вибори президента Росії, звільнили з армії заднім числом.

Про це сам Алібеков заявив у своєму новому зверненні, опублікованому на каналі YouTube.

Алібеков заявив, що факту такого свого звільнення з політичних мотивів не здивований і падати духом не збирається, оскільки знав, на що йшов, хоч і втратив можливість через рік отримати квартиру. При цьому, стверджує вже колишній десантник російської армії, наказ про його звільнення зроблений заднім числом.

«Таку аферу прокрутили. Вони це вміють. В армії це постійна така фішка буває: як тільки людина засвітилась, її заднім числом звільняють», — каже Асхаб Алібеков.

У відеозверненні він подякував за підтримку його попереднього звернення і закликав замислитись над тим, що народ Росії живе так бідно, що його постійно оббирає «купка олігархів».

«Чому у всіх багатих олігархів діти живуть за кордоном і навчаються за кордоном? Чому діти наших олігархів, наших депутатів не живуть в Росії? Вони ж депутати нашої країни, значить їх діти повинні тут жити. Я пропоную новому складу депутатів ввести закон: якщо у чиновника, депутата, який є при владі, дитина навчається за кордоном, цього депутата позбавляти мандата, а олігарха знімати з посади і розкуркулювати його», — заявив колишній російський військовий.

Він знову заявив, що влада Путіна — недовговічна: «Я думаю, що Путін уже здувся… Його влада зараз тримається тільки на штиках».

«Якщо ми розізлимося, а ми вже повинні розізлитись, то ми їх зметемо», — сказав про Путіна і його олігархів Асхаб Алібеков і закликав президента Росії писати «заяву на звільнення».