Дієтолог зізнався, що зробить вас монстром в ліжку

0
323

Приблизно 30 – 50% людей через деякий час повністю втрачають потяг до свого сексуального партнера. Про це заявляють дослідники Американської асоціації сексуального здоров’я.

Фахівці вважають, що викликано це може бути масою факторів, серед яких, в тому числі стрес і гормональні зміни. Дієтологи розповіли, які харчові добавки потрібні для того, щоб сексуальна життя було повноцінним і максимально якісною.

Експерти стверджують, що людині слід звертати підвищену увагу на продукти, в яких міститься у великих кількостях вітамін E. З його допомогою можна істотно збільшувати рівень тестостерону, а також витривалість під час статевого акту, що вплине і на задоволення партнера, і на власне задоволення, в кінцевому підсумку.

Також бажано деякий час приділяти фізичним занять, що також впливає на витримку під час сексу. Позитивний вплив на стан здоров’я людини можуть надавати продукти, в яких міститься в підвищеному значенні поліфеноли. Мова йде, насамперед, про ягодах і червоному вині.

Вітамін допоможе підтримати в нормальному стані нервову систему, а продукція з підвищеним вмістом цинку збільшують сексуальне бажання і потяг до партнера.

Источник: znaj.ua