Добкін чи Геращенко – жодної різниці: депутати зірвали маски у прямому ефірі

0
281

Не так давно інцидент із нардепом Антоном Геращенко у їдальні викликав жваві обговорення серед колег. Зайвий раз натякнути на ситуацію із тарілкою, та ще й у такий спосіб зачепити за живе вирішив член “Опозиційного блоку” Михайло Добкін.

Любитель перепалок в прямому ефірі програми “112 Україна” порадив співрозмовнику не налаштовувати проти себе адвокатів, так як вони йому “дуже скоро знадобляться”.

“Я ПРОПУЩУ ЦІ ВЕСЕЛІ РЕПЛІКИ ВЕЛИКОГО ЦІНИТЕЛЯ ЯПОНСЬКОЇ КУХНІ, ВИ ТІЛЬКИ ТАРІЛКИ НА СТУДІЇ ВСЕ ПОПРИБИРАТИ, А ТО СТЯГНЕ ЗА СОБОЮ”, – ЗАЯВИВ ВІН.

Дивіться: Антон Геращенко вилизує тарілку

Коли конфлікт перейшов у робочу площину, згадалося соратнику Януковича і вплив на генпрокурора Юрія Луценка: мовляв, Геращенко передав справу його справу значно швидше за інших, хоча опоненту це здалося абсурдним.

“ВИ, ДО РЕЧІ, ЗА ЦЕ БУДЕТЕ ВІДПОВІДАТИ. Я ОСОБИСТО ПРОСТЕЖУ ЧЕРЕЗ РІК , ЩОБ ВАС ЗА ЦЕ ПОСАДИЛИ ДАЛЕКО. ШАНОВНИЙ АНТОН, СТЕЖТЕ, ЩОБ ВАС НЕ ДОМАГАЛИСЯ. ТОМУ ЩО ВИ НЕ ТАКИЙ МІЦНИЙ ЧОЛОВ’ЯГА, ЯК БАГАТО ХТО З ТИХ, КОГО НАМАГАЄТЕСЯ ДАВНО ЗАХОВАТИ ДО В’ЯЗНИЦІ. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І СВОЇ ЧАСТИНИ ТІЛА, БУДЬТЕ ЗДОРОВІ “, – ДОДАВ ДОБКІН.

На останок терпець увірвався й Геращенкові: той дозволив собі надто різкі випадки в бік депутата, більш того – сказав, що хотів би бути на місці Луценка, щоб швидше посадити за грати Добкіна-старшого.

Дивіться: Добкін – Геращенкові: “Я особисто простежу, щоб вас посадили далеко”

Источник: znaj.ua