Донбас у вогні: бойовики знайшли нових ворогів

0
372

Терористи “ДНР” переполошилися через новини про те, що вчитель одного з донецьких ліцеїв Григорій Штейн розповідає учням правду про російську агресію на Донбасі.

Про це написав на своєму сайті журналіст Денис Казанський.

Він зазначає, що російський терорист Олександр Жучковський написав у соціальній мережі “ВКонтакте”, яка заборонена в Україні, що людей із такими ж поглядами, як у Штейна, на Донбасі багато, і закликав “владу республіки” їх викорінювати.

Більше того він додав, що проукраїнськи налаштованих людей досить багато у соціальній сфері. Він зазначив, що особисто знав культурних діячів, які проживають на окупованому Донбасі та відкрито зневажають окупаційну “владу”.

“Проблема в тому, що у сфері освіти і культури таких людей багато. І “влада республіки” з цим нічого не робить. Я особисто знаю ряд освітніх і культурних установ у “ДНР”, де відкрито висловлюються проукраїнські погляди, висловлюється зневага до “ДНР”, Росії, до всього російського”, – визнав Жучковський.

Аналогічну позицію зайняв і один із перших ватажків “ДНР” терорист Павло Губарєв, який на своєму Telegram-каналі вже закликав представників “МДБ” розібратися зі Штейном.

Відео розмови Григорія Штейна.