Дивний надгробок любителя “руського міра” знайшли в Курську

0
491

У Росії встановили надгробок командиру спецназу, підполковнику ФСБ Роману Каменеву, на кладовищі в місті Курськ.

Фотографію надгробка опублікував в мережі користувач Twitter під ніком Ху*вий Москаль. Датою загибелі російського офіцера значиться 7 серпня 2016 року. При цьому в підписі зазначено, що загинув офіцер в бою з українськими диверсантами в Криму.

Нагадаємо, російські ЗМІ повідомляли, що в ніч на 7 серпня 2016 року у територію окупованого Криму нібито проникли українські диверсанти, які планували підірвати “критично важливі елементи інфраструктури і життєзабезпечення півострова”. Тоді пропагандисти говорили, що в бою з диверсантами загинув офіцер ФСБ.

Руській мір на Донбасі

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв, що Як виявилося, раніше досягнуті домовленості про обмін полоненими на Донбасі зриває українська сторона. Черговий раунд переговорів в Мінську 20 грудня може стати останнім шансом Києва повернутися до цього процесу.

Про це повідомив представник Росії на переговорах Борис Гризлов. Раніше, процес обміну полоненими між Україною і бойовиками “Л/ДНР” опинився під загрозою зривучерез те, що сторона російських окупантів під час відеоконференції Гуманітарної підгрупи по звільненню заручників і утримуваних внесла до списків додаткових осіб.

Источник: znaj.ua