Фізрук збанкрутів заради будинку своєї мрії

0
284

Російський телеведучий і актор Дмитро Нагієв оформив розстрочку на десять років, щоб купити заміський будинок мрії. При цьому він зізнається, йому дуже пощастило, що власник виявився фанатом одного з персонажів, якого той зіграв. Про це пишуть росЗМІ.

“МЕНІ ВІДРАЗУ СПОДОБАВСЯ ЦЕЙ БУДИНОК, АЛЕ НЕ БУЛО В МЕНЕ ТАКИХ ГРОШЕЙ, ЩОБ ЙОГО КУПИТИ. Я СТІЛЬКИ НЕ ЗАРОБЛЯЮ. АЛЕ МЕНІ ПОЩАСТИЛО. ВИЯВИЛОСЯ, ЩО ВЛАСНИК БУДИНКУ Є ФАНАТОМ ПРАПОРЩИКА ЗАДОВА. ВІН МЕНЕ, ЗВИЧАЙНО, ВПІЗНАВ  І ОФОРМИВ РОЗСТРОЧКУ НА ДЕСЯТЬ РОКІВ. ТЕПЕР ВИПЛАЧУЮ”, — СКАЗАВ ТЕЛЕВЕДУЧИЙ НА ЗЙОМКАХ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ФІЛЬМУ “НАГІЄВ — ЦЕ МОЯ РОБОТА”.

Варто відзначити, що куплений маєток має кілька поверхів, також там є величезна присадибна територія з розкішними клумбами. Тільки тут він може по-справжньому відпочити і розслабитися, зізнався телеведучий.

“КОЛИ ТВОРЧА ЛЮДИНА ПОЧИНАЄ ПРАЦЮВАТИ ТІЛЬКИ ЗАРАДИ ГРОШЕЙ, ВІН ПРОПАДАЄ, ПОЧИНАЄТЬСЯ КРАХ КАР’ЄРИ. АРТИСТ ПОВИНЕН ПРАЦЮВАТИ ЗАРАДИ ГЛЯДАЧІВ. ЗАРАДИ ОДНОГО, ДВОХ ЛЮДЕЙ, МІЛЬЙОНИ. САМЕ ТОМУ Я З УСІХ СИЛ СВОЇХ СКРОМНИХ ПЫЖУСЬ, ЩОБ ЗДАВАТИСЯ РІЗНИМ, БУТИ ЦІКАВИМ”, – ВВАЖАЄ НАГІЄВ.

Источник: znaj.ua