Головне за ніч: вражаюча знахідка в Києві і небезпечний вірус в ЄС

0
346

Конгресмени стурбовані «психічною нестабільністю» Трампа

Професор психіатрії Бенд Лі з Єля розповіла, що до неї звернувся ряд конгресменів США. За її словами, вони були стурбовані «психічною нестабільністю» нинішнього президента Сполучених Штатів Дональда Трампа.

Злочинці повернули пляшку «путінської» горілки, дізнавшись про її ціну

У Данії знайшли пляшку горілки, яка була показана в популярному серіалі «Картковий будиночок». Вартість пляшки понад один мільйон євро, так як вона виготовлена ​​зі срібла і золота.

Дамоклів меч опустився, Вайнштейн позбувся найдорожчого

У Голлівуді продають студію Харві Вайнштейна «The Weinstein Company» – The Wall Street Journal повідомляє, що $500-мільйонна угода вже майже завершена. Джерела видання також повідомляють, що близько половини цієї суми піде на оплату боргів студії.

Невдалий рік: за що президента Молдови знову позбавили влади

Новий рік для проросійського президента Молдови Ігоря Додона почався не дуже вдало, адже Конституційний суд вже вдруге за кілька днів усунув його з посади. Рішення він виніс за запитом депутата від Демократичної партії Сергія Сирбу, який звернувся до суду напередодні.

У Києві знайшли покинутий «цвинтар», фото вражають

У Києві виявили величезний «цвинтар» будівельних кранів, котрі іржавіють під відкритим небом. Будівельна техніка знаходиться недалеко від станції метро «Видубичі», якщо пройти уздовж залізниці близько ТЕС. Там можна побачити розібрані крани та кабіни машиністів. Навколо «кладовища» лише пустир, де повно бродячих собак.

Вірус «народних республік» вразив ще одну європейську країну

Жителі трьох регіонів Болгарії почали збір підписів за проголошення незалежності, оскільки вони планують приєднатися до Румунії. Організатори акції заявляють, що планується референдум про відокремлення трьох північно-західних регіонів – Відін, Враца і Монтана.

Джерело: Politeka