Грип убив дитину: названо фатальну помилку

0
245

Від грипу померла семирічна дівчинка в селищі міського типу Коцюбинське, під Києвом

Про це повідомив директор Київського міського лабораторного центру МОЗ Сергій Чумак. Повідомляє politeka.net

“Уже зафіксовано один смертельний випадок від грипу. Дівчинка семи років проживала в селищі Коцюбинське, а прописана була на Оболоні”, – сказав Чумак.

За його словами, причиною смерті стало невчасне звертання за медичною допомогою.

“Захворіла дитина 1 лютого, а до Києва за медичною допомогою батьки звернулися лише 6 лютого, а 7-го дитина померла через безліч ускладнень, включаючи серцеву недостатність”, – зазначив Чумак.

У той же час загальна ситуація по захворюваності на грип в Києві поки нижче епідеміологічного порогу, хоча кількість хворих зростає.

“За останній тиждень у столиці було зареєстровано понад 25 тисяч випадків захворювання на грип. З них 18 тисяч діти, в тому числі 8 тисяч шкільного віку”, – сказав Чумак.

Відзначимо, в Києві через грип вже повністю закрили 75 шкіл, ще в 60 на карантині окремі класи. Найбільше хворих, за даними КМДА, в Деснянському, Оболонському та Святошинському районах. «Школи або класи закривають на карантин, якщо в колективі більше 20% хворих вірусними хворобами. Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я, рішення про закриття приймають в самих школах», – пояснюють в департаменті.

Нагадаємо, медики підкреслюють, що при перших же симптомах грипу – слабкість, нежить, температура 37 … 37,5 ° C – потрібно звертатися до лікаря і не займатися самолікуванням.

Джерело: Politeka