Із зарплатою у 9 тис. грн: Одіозний регіонал відгуляв весілля з відомою телеведучою, вартістю у 60 тисяч доларів

0
186

18 лютого весілля відсвяткували екс-регіонал Максим Мусєєв і ведуча Єва Субботіна.

Святкували молодята у одному з престижних київських ресторанів Regent Hill., передає Корупція.Інфо

Пісні, танці і скандали з побиттям тієї ж самої ведучої «Нового каналу» Олени Філонової. Так, що насправді вудбувалося на весіллі одіозного депутата?

Це вдалося з’ясували журналістам програми «Наші гроші».

Винуватці свята столична ведуча Єва Суботіна і харківянин Максим Мусєєв – голова Холодногірської райадміністрації із зарплатнею у 9 тисяч гривень.

Журналісти підрахували у скільки могло обійтись діамантове весілля харківського чиновника та телеведучої. Обручки  STDIAMOND – 2 тисячі доларів за перстень;
сукня нареченої майже 32 тисячі гривень;
бенкет обійшовся у 22 тисячі доларів;
І це не рахуючи шикарних подарунків: у якості забавки розіграли серед гостей Айфон останьої моделі. За дивним збігом обставин виграла та сама побита телеведуча Олена Філонова. Проте, ні побиття і виграний подарунок дівчина не коментує.

Продовжуємо далі, фото і відеозйомка вартувала близько 65 тисяч гривень;
мінімальна сума весільного декору  – приблизно 8 тисяч доларів;
послуги весільного агенства 10% від загального бюджету;

Плюс, гонорари відомих співаків, які вимірюються тисячами доларів. А розважала гостей на весіллі одіозного чиновника українська співачка та найкрасивіша жінка за версією «Viva!-2018» Оля Полякова та шоумен Олександр Педан. Крім того, на святі були присутніми Monatik, травесті-діва Монро та Віталій Козловський, Іван Дорн.

Гонорар Віталія Козловського – 3 тисячі доларів за вечір.
Ведучий обійшовся екс-регіоналу у 6 тисяч доларів, ведуча – дорожче, 10 тисяч доларів.

І після усіх підрахунків, усе це дійство Мусєєву обійшлося у щонайменше 60 тисяч доларів. Для державного чиновника, що задекларував у 2017 році зарплату у 9 тисяч гривень на місяць досить не дешеве задоволення.

Звідки ж гроші? Чиновник коментарів не дає. Можливо, тому, що зараз він за кордоном. Післа коштовного весілля гроші залишились і він разом з новоспеченою дружиною полетів до Єгипту.