“Його можна було б вислати, хоча…”: Порошенко гучно прокоментував ситуацію навколо Саакашвілі

0
281

Президент України Петро Порошенко заявив, що лідера партії “Рух нових сил” Міхеїла Саакашвілі можуть вислати з країни, передає Корупція.Інфо

Таку заяву він зробив в інтерв’ю австрійському виданню Profil. У розмові з журналістом видання, Порошенко підкреслив, що Саакашвілі не є громадянином України, а відповідно, і не є українським політиком: “тому що за нашим законодавством він повинен бути громадянином (України), щоб мати можливість займатися тут політикою”.

Порошенко також додав, що Саакашвілі порушив український закон.

“Він був засуджений в Грузії. В мої обов’язки як президента не входить вирішувати, що з ним станеться. Його можна було б вислати, хоча я б цього не хотів”, – сказав Порошенко.

Президент зазначив, що питанням екстрадиції Саакашвілі повинні займатися Державна міграційна і прикордонна служби, на які він “не хоче впливати”.

Як повідомляв портал “Знай.ua”, , вдень 12 лютого Міхеіла Саакашвілі затримали люди у камуфляжі, коли він перебував у ресторані “Сулугуні” у Києві.

Наразі невідомо, хто затримав Саакашвілі. У ГПУ та СБУ повідомили, що не мають до цього відношення. Соратник Саакашвілі Давід Сакварелідзе заявив, що затримання здійснював спецназ Державної прикордонної служби.