“Мама Ірини досі не знає про загибель дочки…”: Найєм зробив неочікувану заяву

0
458

Народний депутат Мустафа Найєм відвідав село Демидів, де проживала убита юрист Ірина Ноздровська, для зустрічі з родиною загиблої і слідчими у кримінальному виробництві, передає Корупція.Інфо

Про стало відомо з повідомлення нардепа в Facebook.

Зокрема, як заявив депутат, родичі загиблої знаходяться в дуже пригніченому стані.

“Зараз найбільше випробування проходить дочка Ірини – Анастасія Ноздровська. Дівчина виявилася великим молодцем, всіляко підтримує 62-річну бабусю і 70-річного дідуся. З ними працює психолог, і, сподіваюся, завтра вдасться підключити ще і психотерапевта”, – зазначив нардеп.

У своєму повідомленні Найєм попросив журналістів не турбувати родичів загиблої до похорону. Справа в тому, що мама Ірини досі не знає про загибель дочки. Лікарі та родичі дуже турбуються про її фізичний і психологічний стан і оберігають її від цієї страшної звістки.

Він додав, що у сім’ї дуже погане матеріальне становище.

“Ірина фактично була єдиним годувальником. Незабаром будуть похорони і багато людей вже надають посильну допомогу, щоб підтримати батьків і дочку Ірини. У мене є прохання до всіх ЗМІ та особливості телеканалам. Зараз це гаряча тема, до неї прикута увага всього суспільства. Думаю, крім інформації про хід розслідування було б правильно закликати глядачів і читачів надати родині Ірини будь-яку посильну допомогу “, – підсумував депутат.

Нагадаємо, як раніше повідомлялось Ноздровська зникла 29 грудня. Вона поїхала на роботу, а додому не повернулася. Останній раз виходила на зв’язок о 5 годині вечора, після цього телефон було вимкнено.

Згодом, 1 січня, тіло Ноздровської знайшли в річці біля села Демидів Вишгородського району Київської області.