Масові знущання над українцями у Польщі: коли стане нестерпно

0
263

Стало відомо, коли вступить в силу скандальний польський “антибандерівський закон”

Повідомляє politeka.net

Сьогодні, 14 лютого, в польському урядовому віснику опублікували зміни до закону про інститут національної пам’яті.

Відомо, що закон вступає в силу через 14 днів після його опублікування в урядовому віснику. Іншими словами, зміни вступлять в силу – 1 березня.

Нагадаємо, Сейм підтримав поправку до закону про Інститут національної пам’яті 26 січня. Зокрема, вводиться покарання за приписування польському народу злочинів, які скоювали представники Третього Рейху. Також покарання вводиться за пропаганду так званої “бандерівської ідеології”. Покарання передбачає штраф або позбавлення волі на строк до трьох років.

Відзначимо, в Польщі ще до вступу змін в силу стали агресивно ставиться до українців-заробітчан.

Наприклад, наші співгромадяни скаржаться, що в Польщі можуть побити за неправильний одяг – поляки вважають тризуб і вишиванку бандерівськими символами. Українців, які намагаються цьому протистояти, залякують повідомленнями: “Бандерівці, геть з Польщі!”.

Напередодні роботодавець-поляк кинув вмирати українку-заробітчанку на лавці в парку. Власник компанії, де працювала жінка, офіційно не працевлаштовував найманих працівників і не платив медичної страховки. Після роботи в українки стався інсульт, але поляк вирішив не викликати швидку допомогу, він відвіз її в парк і кинув там.

Джерело: Politeka, Укрінформ