“Навіть державні банки відмовляються блокувати рахунки донецьких колабораціоністів”, – українські кібервІйська

0
201

Про це пише в спільноті Патріоти України – об’єднавшись переможемо в соціальній мережі Facebook засновник організації “Українські Кібер Війська” Євген Докукін, передають Патріоти України.

“Стосовно українських банків, що не хочуть блокувати рахунки терористів. Понад три роки тому я писав стосовно банків, що не хочуть блокувати рахунки терористів. В грудні 2014 року я писав стосовно українських банків БМ Банк і Ощадбанк, що не хочуть блокувати рахунки терористів, а в січні 2015 року про ПриватБанк. Написав тоді в самі банки – не відповіли, написав в СБУ, вони почали займатися (але так нічого до цих пір не зробили), але порадили мені звернутися в Дерфінмоніторинг.

Написав у ДФМ з приводу цих рахунків у грудні, січні, лютому 2015 року. Тоді ДФМ відмовився блокувати ці рахунки (бо не виявили нічого підозрілого, при цьому одного з власників рахунків на початку 2015 року засудив суд).

Тоді з цих трьох банків, лише Ощадбанк був державним. А з грудня 2016 року таким став ПБ. Тому тепер вже два державних банки з грудня 2014 року відмовляються блокувати рахунки терористів. Не кажучи про комерційні банки, такі як БМ Банк чи СБ РФ.”