Не сходиться: росіяни не змогли побудувати дорогу в Криму

0
231

Стало відомо про новий ганьбу росіян з будівництвом в окупованому Криму

Повідомляється, що естакади нової автодороги 1-ї категорії “Таврида”, яка через Керченський міст з’єднає Крим і Кубань, в Сімферополі не сходяться.

На це звернули увагу користувачі соцмереж.

«Не сходяться не лише прольоти Кримського моста, естакади нової автодороги 1-ї категорії “Таврида” в Сімферополі теж не сходяться”, – пишуть в соцмережах.

Відзначимо, в 2016 році будівництво дороги протяжністю в 253,5 кілометра оцінювалося місцевою владою в 139 млрд рублів.

За їх словами, можливо, це такий мейнстрім чи традиція, “коли нічого ніде не сходиться”.

Деякий час назад будівельники Керченського моста також не змогли зістикувати металеві прольоти автомобільного шляхопроводу в море на ділянці “Насип – Фарватер” в районі Керченського півострова.

Після повідомлень про великі проблеми у Кримського моста окупанти запевняють, що з “будівництвом століття” все в порядку.

Відзначимо, що вартість проекту з будівництва моста в Крим вже перевищила 300 млрд рублів (близько 5 млрд доларів). Це в три рази більше, ніж витрати на будівництво найдовшого в світі мосту між Шанхаєм і Нанкіном. На цей міст довжиною 164,8 км витратили 1,46 млрд доларів.

Виконавцем робіт з будівництва Керченського мосту призначена компанія “Стройгазмонтаж” Аркадія Ротенберга, який вважається наближеним до Володимира Путіна. З фірмою уклали контракт після провалу трьох конкурсів. За цей час вибрати підрядників для будівництва моста так і не вдалося.

Джерело: Politeka