Пам’ятаєте як у нардепа Барну поцілили яйцями? У Авакова приготували “сюрприз” Автомайданівцям

0
258

У четвер, 21 грудня, о 9:00, в будівлі Міністерства внутрішніх справ (Київ, вул. Богомольця, 10) відбудеться допит трьох активістів ВО «Автомайдан» щодо «яйцевого інциденту» з народним депутатом Олегом Барною. За нашою інформацією, слідчі вручать активістам підозри прямо після допиту.

Минулого тижня трьом автомайданівцям Сергію Хаджинову, Олегу Пушаку та Богдану Мельнику надійшли повістки на допит задля проведення слідчих дій в рамках кримінального провадження (№12017100060003372), яке в Нацполіції відкрили 5 місяців тому за статтею “Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча”,  умисне заподіяння середньої чи легкої тяжкості тілесних ушкоджень, нанесення побоїв чи вчинення інших насильницьких дій у зв’язку з державною або громадською діяльністю (ч.2 ст. 346 КК України).

Активістам Автомайдану загрожує позбавлення волі строком від 4 до 7 років.

Нагадаємо, 13-го липня під Верховною Радою під час акції протесту з вимогою скасування депутатської недоторканності стався «яйцевий інцидент» між автомайданівцями та нардепом від БПП Олегом Барною. Після слів народного обранця в бік активістів “Ви не є народ” та спроб закрити рота протестувальникам, у Барну поцілили яйцями.

Перед початком допиту, о 9:00, відбудеться прес-брифінг активістів та їх адвокатів, які детально розкажуть про нюанси справи та загрози для активістів.

За нашою інформацією, кримінальна справа щодо цього інциденту лежала в Генеральній прокуратурі з липня, однак генпрокурор Юрій Луценко наказав її активізувати лише після акції “Ковдра для генпрокурора”, яку автомайданівці організували під його маєтком 9 грудня.

Автомайдан

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ