“Пішов додому до Бога”: У мережі повідомили про смерть священика, який організував в окупованому Донецьку молитовний Майдан (фото)

0
161

У 2014 році Олександр Хомченко у Донецьку молився за єдність країни навіть під час окупації, за що і був узятий в полон, жорстоко побитий і тричі виведений на розстріл.

У середу, 14 лютого, помер священик Олександр Хомченко, який організував у нині окупованому бойовиками незаконних збройних формувань Донецьку молитовний Майдан. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив священик Сергій Косяк, інформують Патріоти України.

“Олександр Хомченко сьогодні, 14.02.2018, помер, точніше пішов додому до Бога. Просто немає слів, тільки біль і сльози”, – написав він.

Варто зазначити, що інформацію про смерть священика підтвердила журналіст Віолетта Кіртока.

“Полон даром не проходить. Впевнена, що народний герой України прожив би довше, якби не все, що пережив у серпні 2014 року. Спасибі, Олександре Хомченко, за все, що зробили. Вибачте за все. Царство небесне….” – написала вона.

Слід нагадати, що в 2014 році священик Олександр Хомченко організував в центрі Донецька молитовний Майдан і молився за єдність країни навіть під час окупації, за що і був узятий в полон, жорстоко побитий і тричі виведений на розстріл.

Після звільнення він переїхав до Миколаєва і незабаром повернувся до служіння в храмі, який розташований у Мар’їнці практично на лінії вогню.