“Полізло з московських попів їхнє гниле єство”: настоятель Лаври підняв новий скандал

0
318

Слова скандального настоятеля Києво-Печерської лаври Павла про те, що Крим нібито ніколи не був українським, привернули активну увагу громадськості

Як свідчать ексклюзивні коментарі Politeka, така заява викликала хвилю обурення серед українців.

«Нема нічого таємного, щоб не стало відомим…Полізло з московських попів їхнє гниле єство… А що ж зроблять наші можновладці, щоб прикрити цю лавочку? Чи як завжди оглухнуть, осліпнуть, язик проковтнуть?», «Усіх попів московського патріархату треба видворити на Росію. І не фіга ці хлопці не радикали… були б радикали – спалили б цього попа до біса на радість», «В Україні має бути єдина помісна українська церква!!! Кому потрібна російська, то пора збирати клунки – і в Москву до Кирила!!! Гайда!», – вважають українці.

”Православні тітушки” Московського патріархату побили ветеранів АТО, фото наслідків

«УПЦ МП не місце в Україні. Ці мерзоти озброювали путлеровських бандитів на сході. Там кожен в расі агент ФСБ», «Кожен тиждень з Почаївської Лаври до Москви передається 100 тис. євро. Задумайтесь…То чому тепер, коли у нас є своя церква, в державі досі діє патріархат ворожої нам країни», «Павло – це один із стовпів церковної мафії. Страшна істота»  “Ввести оподаткуванння церков. Особливо – МП. Вони отримують величезні доходи”, – пишуть у мережі.

Проте деякі користувачі іншої думки. “Тільки слабоумні вірять у те, що церква – це фсбшники. На який маразм люди ведуться, страх. І взагалі-то Крим був подарований Україні. Так, його забрали незаконно, але нікого не смутив той факт, що його віддали спокійно і без кровопролиття. Стадо баранів, а не народ”, “Панове, владика побачив такі обличчя і розгубився. Церква поза політикою і крапка!”, – зазначають у коментарях.

Джерело: Politeka