Порошенко терміново збирає РНБО: що сталося

0
189

Президент України Петро Порошенко збирає засідання Ради національної безпеки і оборони

Як повідомляє інформоване джерело, засідання РНБО відбудеться сьогодні, 1 березня. Повідомляє politeka.net

Джерело також повідомило, що РНБО розгляне ряд питань, зокрема, про продовження обмежувальних заходів щодо Росії, в тому числі російських банків.

Початок засідання – орієнтовно о 16.00.

Як повідомляла Politeka, 28 лютого, Петро Порошенко дав першу в 2018 році прес-конференцію. Захід тривав близько двох годин. За цей час президент встиг не тільки розповісти про свої досягнення, а й відповісти на ряд питань, багато з яких були для нього далеко не найприємнішими.

Так, Порошенко заявив, що ще не вирішив, чи балотуватиметься на другий термін, але він упевнений, що в будь-якому випадку залишиться в Україні. Президент також запевнив, що повністю задоволений роботою парламенту і Кабінету міністрів, тому не має наміру оголошувати дострокові вибори.

Окремо Порошенко повідомив, що не має наміру втручатися в процес переговорів між членами коаліції і зізнався, що питання введення миротворців на Донбас на даний момент є складним. За його словами, після введення миротворчого контингенту Росії доведеться вивести свої війська з Донбасу.

Окремо він прокоментував свою скандальну поїздку. Так, за словами Порошенка, він літав на відпочинок на Мальдіви без порушення українського законодавства. Президент зазначив, що відправився на Мальдіви під своїм прізвищем і не передавав нікому свої обов’язки під час відсутності в країні.