Президент отримав смертельну посилку з погрозами

0
105

Невістка президента США Дональда Трампа виявилася не єдиною жертвою невідомих злочинців, які розсилали конверти з підозрілим білим порошком

Повідомляє politeka.net

Як стало відомо, з’ясувалося, що схожі конверти прислали в парламент Великобританії і офіс екс-президента США Барака Обами.

Конверт з невідомим білим порошком був присланий невідомими в один з офісів у Вестмінстерському палаці, де засідає парламент Великобританії, а також в офіс екс-глави Білого дому Барака Обами в окрузі Колумбія.

Примітно, в британській посилці містився лише порошок. А в конверті, який отримав офіс Обами, перебувала також записка з погрозами.

На даний момент поліції вдалося встановити, що конверт прийшов з Гонконгу.

В ході аналізу речовини було встановлено, що порошок з листа Обамі виявилося дитячою присипкою. Склад порошку з парламенту Британії вивчають фахівці.

Нагадаємо, дружина старшого сина президент Дональда Трампа потрапила в лікарню після того, як відкрила конверт з білим порошком. Конверт був адресований Дональду Трампу молодшому і надійшов до його квартиру в Манхеттені.

Пізніше стало відомо, що конверт з невідомою “білою субстанцією”, який відкрила в понеділок невістка Дональда Трампа, містив крохмаль та лист з емоційними образами на адресу старшого сина президента США.

Джерело: Politeka