Раптово: У РФ вирішили позбутися улюбленої ведучої Путіна

0
256

Ведуча новин програми “Время” на російському “Першому каналі” Катерина Андрєєва перестала вести передачу у вечірній прайм-тайм. Про це йдеться в повідомленні прес-служби каналу, передає “Лента.ру”, повідомляють Патріоти України. Її місце посів Кирило Клейменов, заступник гендиректора каналу, який курирує інформаційні програми.

Андрєєва і Віталій Єлісєєв будуть віщати на інші годинні пояси, а також вийдуть в ефір з суботніми випусками “Время” у всіх зонах мовлення “Першого каналу”. У прес-службі Першого каналу Російській службі “Бі-бі-сі” підтвердили, що така заміна дійсно відбулася, але вона носить тимчасовий характер. Причина заміни ведучого в одній з найпопулярніших програм на російському телебаченні — зміна формату новин.

На “Першому каналі” пояснили, що з 19 лютого “Время” виходить в новій студії, а ведучі будуть не просто повідомляти новини, але і “взаємодіяти з графікою, переміщаючись по студії”. Фото: Катерина Андрєєва (cosmo.ru) Нагадаємо, що Андрєєвої 56 років, вона стала ведучою програми “Время” більше двадцяти років тому, в 1997 році, і з тих пір є одним з облич телеканалу.

Чутки про відхід Андрєєвої ходили вже пару місяців, стверджують джерела. Проте складнощі з роботою в кадрі нової студії – лише одна з причин. Друга причина – це складні стосунки з головним директором телеканалу Костянтином Ернстом, запевняє один із співрозмовників “Бі-бі-сі”. У 2009 році ЗМІ повідомляли, що гендиректор вже приймав рішення звільнити Андрєєву.

“Однак, коли інформація дійшла до Володимира Путіна, то він скасував ці рішення і було все повернеться на круги своя. Андрєєва його улюблена ведуча”, – сказав він.