Роз’їжджають на кабріолетах: в мережі показали ретростоянку Верховної Ради

0
354

Мережі під бурхливе обговорення потрапила фотографія 1954 року, на якій видно автостоянку біля Верховної Ради в Києві.

Про це написав “Типовий Київ” у Facebook.

Фотографія стоянки

“ТАК ЗВІДКИ НОГИ ТІЄЇ СУЧАСНОЇ І КОРУМПОВАНОЇ *** У ВР РОСТУТЬ? НЕ З СОВКА? ЯКБИ НА ФОТО ВЕЛОСИПЕДИ СТОЯЛИ Б, ТО ЗАРАЗ ТАКОЇ КОРУПЦІЇ НЕ БУЛО”, – ПРОКОМЕНТУВАВ ІВАН КОВАЛЬ.

Скріншот запису

Анатолій Якут теж вважає, що нічого не змінилося.

“НІБИ ЗАРАЗ ТІЛЬКИ У СЕЛАХ ТЕПЕР ЛЮДИ МАЮТЬ ПАСПОРТА. А В ТОЙ ЧАС ДО СІЛЬСЬКИХ ЛЮДЕЙ СТАВИЛИСЯ ЯК ДО РАБІВ ДОВОЄННОЇ (ГРОМАДЯНСЬКОЇ) АМЕРИКИ. А ЗАРАЗ ТІЛЬКИ АВТО ІНШІ”, – ПІДКРЕСЛИВ ВІН.

Скріншот запису

Костянтин Шумовський уточнив, що це не особисті автомобілі.

“НУ ВЗАГАЛІ-ТО ЦЕ ДЕРЖМАШИНИ. ВОНИ НЕ НАЛЕЖАЛИ ЧИНОВНИКАМ. ЛЮДИНУ ЗВІЛЬНЯЛИ І МАШИНУ ПЕРЕДАВАЛИ ПРИЙМАЧУ. ЗАРАЗ ВОНИ ПРИЇЖДЖАЮТЬ НА СВОЇХ АВТО, КУПЛЕНІ ЗА ЧЕСНО ЗАРОБЛЕНІ ГРОШІ”, – ЗАЗНАЧИВ ВІН.

Скріншот запису

“ОН НАВІТЬ НА КАБРІОЛЕТАХ ЇЗДИЛИ”, “НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЯ”, “РЕТРО ЗАРАЗ ДОРОГО”, – КОМЕНТУЮТЬ КОРИСТУВАЧІ.

Кирило Забарнюк уточнив, що зараз такі машини коштують не дуже дорого.

“ТІ, ЩО ПРОСТО НА ХОДУ, ПРИБЛИЗНО ВІД 1,5 ТИС. ДОЛ. (АЛЕ МОЖНА ЗНАЙТИ І ДЕШЕВШЕ). НОРМАЛЬНО ВІДРЕСТАВРОВАНІ В РАЙОНІ 7,5 ТИС. ДОЛ. І ВИЩЕ, ЗАЛЕЖНО ВІД ЯКОСТІ”, – НАПИСАВ ВІН.

Скріншот запису

Нагадаємо, командир підрозділу бойовиків “Схід” Олександр Ходаківський розповів про “вибори” в “ДНР”, які терористи планували провести у 2018 році.

Крім того, під час чергового засідання Ради Федерації депутати розглядали законопроект про жорстоке поводження з тваринами. Сенатор Сергій Калашников у своєму виступі зазначив, що це питання також важливе, як і захист прав сексуальних меншин.

Дивіться сюжет про депутатів

Источник: znaj.ua