“Салтичиха третього тисячоліття”: У мережі глузують із “аристократичності” дружини Генпрокурора

0
398

Народний депутат і дружина Генпрокурора Ірина Луценко, ставши жінкою третього тисячоліття, напевно, вирішила, що жителі України повинні дізнаватися і пам’ятати не тільки її саму, а й ті речі, які вона носить. Такий висновок напрошується з описаного журналістом Денисом Рафальським випадку, який стався в «Українському домі», передають Патріоти України.

У понеділок, 22 січня, тут проводили захід на честь Дня соборності. Політик принесла в гардероб своє пальто.

«Візьміть номерок», – сказала дівчина з «Українського дому» Ірині Луценко. «Я думаю, ви мене і так впізнаєте», – відповіла Ірина Луценко та й пішла», – написав журналіст на своїй сторінці в Facebook.

Реакцію гардеробниць на сказане Рафальський залишив «за кадром», зазначивши: «Пам’ятаєш І.Луценко – пам’ятай і її пальто».

Пізніше в коментарях він повідомив, що пальто гарне, «облямоване, здається, норкою зверху вниз уздовж гудзиків».

Генеральний прокурор Юрій Луценко у відповідь на публікацію на нашому сайті про цей випадок відповів у соцмережі коротко: “Брехня”.

Тим часом користувачі Мережі були шоковані такою поведінкою політика. «Як самооцінка підросла», «Салтичиха третього тисячоліття», «Бога за бороду зловила» – обурилися коментатори.

«Коли Юрій Віталійович сидів … дружина його була сповнена найщирішої людяності і навіть не чужа гуманізму. А потім хлоп, хочу бути Владичицею морською. Рідкісний випадок, коли свобода-зло», – відгукнувся на пост блогер Макс Бужанський.

«Високий статус в очах аж світиться

Душа і шати укриті стразами

Дружину третього тисячоліття

Хоч за пальтом ти мусиш пізнати

Хоч за аналізами», — не втримався журналіст Денис Бігус.