Самогубця розчавив дитину: подробиці трагедії, в яку неможливо повірити

0
431

З’явилися подробиці трагедії у Запоріжжі, де самогубця впав просто на маленького хлопчика, який разом з татом виходив з під’їзду

За кілька годин до Нового року чоловік вистрибнув з вікна своєї квартири на 8-му поверсі, саме в той момент, коли з під’їзду виходили батько з маленькою дитиною. Мати трохи затрималася, а коли вийшла з під’їзду, побачила лікарів швидкої й натовп, що збігся на сирени.

«Я тільки чув, що удар був такий глухий – бац і все. Мати, як тільки вийшла, — до «швидкої». І відразу такий крик… Закрив вікно, не міг слухати», — згадує сусід Сергій Борисов.

«Зі швидкої вийшла медсестра й каже: «Моліться за малюка». І я вперше почула, як люди вголос молилися, читали «Отче наш», — говорить сусідка Ольга Гузенко.

Медики кажуть, врятувати хлопчика було неможливо. На момент приїзду реаніматологів він вже був у стані клінічної смерті.

«Чоловік впав прямо на дитину. І дитина (показує) просто склалася. Проводилася серцево-легенева реанімація, яка не дала результатів», — кажуть у “швидкій”.

Чоловік, який викинувся з вікна, помер ще до приїзду лікарів. 39-річний Євген жив у квартирі прямо під квартирою родини потерпілих. У сусідів були нормальні стосунки. Чому в Новий рік вирішив покінчити з собою, люди не розуміють.

«Що стало причиною трагедії, чи перебував чоловік у стані алкогольного сп’яніння, чи є якісь інші обставини – з’ясує слідство», — повідомляють в поліції.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею «умисне вбивство», але це формальність. Після перевірки справу закриють у зв’язку зі смертю винуватця. З хлопчиком, якому був один рік і 9 місяців, будуть прощатися сьогодні.

Як раніше передавала Politeka, в Києві за добу троє дорослих чоловіків вчинили самогубство.

Джерело: ТСН