Скандальний Кива розповів про свій роман з ефектною білявкою

0
303

Скандальний голова Соціалістичної партії України, екс-радник міністра внутрішніх справ Авакова Ілля Кива та його дівчина відверто розповіли про свої стосунки

В інтерв’ю пара розповіла, що познайомилися вони в спортзалі. “Ми познайомилися в спортзалі. У нас сини від минулих стосунків, яким по п’ять років, ходять в одну секцію. Ми бачилися, часто перетиналися. В один прекрасний день наші діти затрималися трохи довше. Ну і, поки ми чекали наших дітей, ми випили кави і зачепилися на тему МВС”, — розповіла 33-річна Катерина Мазур.

Стосунки розвивалися стрімко, за словами дівчини, вже через місяць вона переїхала до Киви на орендовану квартиру, хоча у неї самої є в Києві апартаменти. А в її квартирі живуть батьки та її син, з яким вона бачиться щодня.

“Ми втрьох. У мене є собака. Його звуть Семен, сім років улюбленцю, породи чихуахуа. Ілля до нього звикає. А Семен боїться Іллю. Але особливо мені було важко залишити на час дитину і переїхати на орендовану квартиру. Почуття затьмарили розум”, — розповіла Мазур.

Сам Кива зізнається, що саме дівчина була ініціатором їх стосунків. “Хіба не бачите, що це Катя — ініціатор нашого знайомства. Я 12 років сюди ходив і горя не знав. Блондинка, красива. Я люблю блондинок і красивих дівчат”, — додав скандальний політик.

Мазур також зізнається, що Кива – ідеальний чоловік для неї: “Ілля для мене — приклад ідеального чоловіка. Все, що мені подобається, і все, що я шукала, я знайшла в цій людині. Вдома він не скандальний. Вдома він домашній. Це абсолютно дві різні людини”.

“Я просто мати. У мене є син. Я ніколи не була заміжня. Але стосунки у мене були. І я просто жінка, незважаючи на те, що я вчуся і в мене є мої хобі. Мій батько працює тут у спортклубі дуже довго — тренер по східному єдиноборству, карате. Напевно, років з 16 я сюди ходжу. Це сімейний клуб. Всі один одного знають. Ілля сюди ходить 12 років. Ми довго не перетиналися”, — розповідає про себе дівчина.

Мазур приїхала до журналістів на новому позашляховику Mercedes. Автомобіль, за словами Киви, їй ніхто не дарував.

“Вона в змозі купити собі автомобіль. А я їй номера зробив – чотири вісімки, використовуючи свій адміністративний ресурс. І там номери на початку “КА” і в кінці “КІ” – Катя і Кива. Але це випадково забив комп’ютер”, — пояснив Кива.

Кива також виправдався за те, що їв руками на курорті: “Я швиденько пробігся по столу і побачив, що їжу принесли японську, а паличок не було. І була дилема – чи їсти виделкою, або руками. Я подумав, що більш органічно було б японську їжу їсти руками. Ну, а як рол наколювати цією вилкою”.

Джерело: ТСН