Стало відомо, скільки Абраменко отримає за золото Олімпіади

0
293

29-річний Олександр Абраменко приніс Україні перше золото Олімпійських ігор 2018 в Пхенчхані. Абраменко став олімпійським чемпіоном з фрістайлу.

У суперфіналі Абраменко показав найкращий результат в лижній акробатиці, набравши 128,51 бала за стрибок Back Full-Full-Double Full (потрійне сальто, подвійний пірует в третьому сальто), коефіцієнт складності – 4,525.

Абраменко отримає за медаль 125 тисяч доларів в гривневому еквіваленті. Відповідний указ вже підготував міністр спорту України Ігор Жданов.

“За моїм дорученням до Міністерства молоді і спорту України віддано наказ про виплату олімпійському чемпіону з фрістайлу Олександру Абраменку державної винагороди в розмірі 125 000 доларів США в гривнях за курсом НБУ. Кошти будуть оперативно виплачені спортсмену на картку. Дякуємо за перемогу для України в Пхенчхані!” – написав Жданов на своїй сторінці в Twitter.

З 9 по 25 лютого в місті Пхенчхан (Республіка Корея) проходять XXIII Зимові Олімпійські ігри. Олімпіада включає в себе змагання з 15 видів спорту.

Україну на Олімпіаді представляють 33 спортсмени.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Україна на Олімпіаді вийшла на 17-е місце.

Фото – facebook.com/olympicua

Источник: znaj.ua