Стало відомо, скільки Україна витратила на підготовку до Олімпіади. Чому ж спортсмени ДЕСЯТИЛІТТЯМИ обділені елеменетарними умовам для тренування

0
202

Міністр спорту України розповів, скільки було витрачено коштів для підготовки наших спортсменів до зимової Олімпіади-2018, яка проходить в Південній Кореї.
За словами міністра спорту Ігоря Жданова, у 2017 році Україна закупила обладнання, інвентарю та екіпіровки на 20 мільйонів гривень. Ці гроші були використані для підготовки спортсменів до зимових Олімпійських ігор 2018 року в південнокорейському Пхьончхані.

Щоб уникнути спекуляцій, які, на жаль, доводиться чути від багатьох журналістів і коментаторів зимових Олімпійських ігор – публікую перелік обладнання, інвентарю, екіпіровки, яке було закуплено для наших спортсменів-зимників тільки в 2017 році в рамках підготовки до Пхьончхану-2018. В цілому, з урахуванням всіх закупівель – це близько 20 мільйонів гривень, – написав він.

Міністр також додав, що серед іншого було закуплено 12 німецьких гвинтівок для біатлону по 199 000 грн, а також сонцезахисні окуляри, зимові і літні сани, тренувальні та гоночні комбінезони та інше.

Джерело