Святочні ворожіння: як передбачити долю

0
334

У січні дуже багато різних свят. Практично всі вони мають релігійний характер, але, незважаючи на це, у багатьох ще збереглися старовинні традиції. Це стосується і святок, які тривають аж два тижні-з 7 по 19 січня. Вважається, що цей період чудово підходить, щоб дізнатися свою долю. Тому ми вирішили розповісти вам, які є святочні ворожіння.

Як ворожити на Святки: кращі способи

Ворожіння на долю

Його варто проводити в повній самоті, щоб ніхто не зміг перешкодити. Для цього нам знадобиться миска з водою і звичайна свічка. Далі все гранично ясно, плавим трохи воску і виливаємо його у воду. Дивимося, що вийшло. Деякі примудряються розглянути у воску дитину, машину, або навіть риси обличчя судженого.

Ворожіння на ім’я судженого

Тут є навіть два варіанти. Перший каже, що треба опівночі вийти на вулицю і запитати ім’я першого чоловіка, якого ви зустрінете. Ось тільки це може бути досить небезпечно, і якщо вам таке не подобається, то другий метод набагато простіше.
Перед сном потрібно написати кілька імен чоловіків на маленьких папірцях, які прийдуть вам в голову, і покласти під подушку. Далі все просто, дістаємо одну з них на дотик з ранку, і там буде написано ім’я майбутнього чоловіка.

Ворожіння на майбутній рік

Можливо, воно здасться вам трохи дивним, але бабусі кажуть, що це гадання на Святки найточніше. Під час свят просто потрібно підійти до будь-якого вікна в будь-якому будинку і послухати, що там говорять. І перша фраза, яку ви почуєте і буде вашим прогнозом на майбутній рік. Іноді слова досить прозорі і зрозумілі, іноді – потрібно поламати голову, щоб розшифрувати прихований особисто для вас сенс. Можливо, так буде навіть цікавіше.

Дивіться: Святки. Святочні ворожіння

Тепер ви знаєте, які є святочні ворожіння і можливо вони допоможуть вам дізнатися вашу долю.

Источник: znaj.ua