Таке сонечко, таке привітне дитя: АТОвці заступилися за вбивцю шеф-кухаря

0
239

З’явилися подробиці скандального вбивства шеф-кухаря в Києві, в якому звинувачується боєць АТО

Повідомляє politeka.net

Так, керівник прес-служби 72-ї бригади ЗСУ Олена Мокренчук виклала свою версію інциденту.

На її думку, вбитий нібито першим вдарив ветерана, за що і поплатився.

Так, ветеран увійшов в маршрутку і показав посвідчення учасника бойових дій. Це нібито розлютило одного з пасажирів, який штовхнув його в груди і взагалі виштовхав з маршрутки.

“Здоровий міцний дядько штовхав і обзивав невисокого худорлявого 25-річного хлопця, який перед тим чотири роки воював, щоб інші жили в світі. Він не пошкодував для свого народу найціннішого – і ось що в підсумку отримав: зухвале хамство, нахабство, образи і удар в груди”, – пише Мокренчук.

Вона додала, що це не виправдовує вбивство, але потрібно враховувати деталі. Мокренчук вважає, що незважаючи на те, що не можна ображати пам’ять померлих, загиблий не мав права так відноситься до тих, хто захищає рідну країну.

“Наскільки ж це можна було образити завжди спокійного Діму, що він дійшов до такого”, – підсумувала прес-секретар.

“Ми говорили про те, що сталося, подзвонила мама одного бійця, до якого Діма часто приїздив у гості. “Ну як так??? Таке сонечко, таке гарне привітне дитя… Що йому зробили, чим образили так сильно, що він аж кинувся на людину з ножем?”, – розказала історію Мокренчук.

Відзначимо, що на даний час невідомо, звідки у неї відомості, що вбитий кухар перший напав на АТОвця. До сих пір не один очевидець цієї трагедії подібного не повідомляв.

Нагадаємо, чоловіком, якого 10 лютого в Києві на зупинці біля станції метро «Чернігівська» зарізав ножем військовий, виявився відомий одеський шеф-кухар, 35-річний Руслан Юрченко.

А офіцеру-контрактникуа Дмитру Балабуху, який підозрюється у вбивстві людини біля станції метро Чернігівська, обрали запобіжний захід.

Джерело: Politeka