“Такие люди не нужны нашей стране”: У РФ відверто розповіли про “утилізацію” терористів “ЛДНР” у Сирії (відео)

0
195

Метою ПВК “Вагнер” є не тільки охорона нафтопроводів, але і “утилізація” ветеранів Донбасу.

Про це заявив отаман козацького товариства “Ховріно” Євген Шабаев в відеоінтерв’ю “Радіо Свобода”, передають Патріоти України.

Загибель росіян, які воюють в складі так званої “ПВК Вагнера”, при невдалій спробі наступу на позиції арабсько-курдських “сирійських демократичних сил” в районі сирійського міста Дейр-ез-Зор, на східному березі річки Євфрат, вже другий тиждень не сходить зі сторінок світових ЗМІ. Число загиблих в різних джерелах, як і раніше сильно різниться – від десятків до сотень людей. Офіційно Росія як і раніше не визнає загибелі своїх громадян: лише в заяві представника МЗС Марії Захарової розпливчасто йдеться про “можливу загибель п’ятьох росіян”.

“Такі люди не потрібні у нашій країні (Росія – Ред.). Так що крім нафтової мети була і “утилізація” ветеранів Донбасу. Власне, цим вони і займаються. Більшість першого, другого і третього сирійського набору, люди, що пройшли серйозну підготовку, були зачищені, а точніше – відправлені до артпідготовки на штурм сирійських міст”, – підкреслив Євген Шабаев.