“Це не пісня – це крик душі”: Українська співачка записала емоційну композицію у пам’ять про героїв Небесної сотні (відео)

0
226

Пісню артистка виконала спільно з зіркою українського джазу.

Українська співачка Катя Чілі (Katya Chilly), яка вразила всіх своїм яскравим виступом на шоу “Голос країни-7”, спільно з джазовою зіркою Лаурою Марті записали трек “Пташина Молитва”, яким вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні. Відео опубліковано на YouTube-каналі Лаури Марті, передають Патріоти України.

За словами Лаури, яка є автором треку, ідея пісні народилася трохи раніше від Євромайдану, проте “завершити її не могла, чогось не вистачало”.

“І я відклала цю роботу, чекаючи натхнення. Шукала істинний сенс, щоб ця пісня могла змінювати людей на краще і зігрівати їх серця. Коли почалися страшні події на Майдані, зміст пісні відразу прийшов до мене”, – розповіла співачка.

“Це не пісня …. це крик душі”, “Браво”, “Приголомшливо”, “Нереально. Вау”, “Дуже круто”, “Потужно”, “Дуже атмосферно … Спасибі Лаура, і всім хто причетний! “, – пишуть користувачі мережі.

Слід нагадати, що сьогодні, 20 лютого, в Україні вшановують пам’ять героїв Небесної Сотні. Минуло 4 роки з тих пір, як українці масово вийшли на Майдан боротися за свої права.