ЦЕЙ ЧОЛОВІК ВАШЕ СПАСІННЯ! Рівненський знахар: “До мене зазвичай їдуть ті, кого вже відправили помирати”

0
152

Династія цілителів із села Підзамче Рівненської області налічує багато поколінь народних лікарів. Вся справа в знанні трав

Повідомляє replika.in.ua

Династія цілителів із села Підзамче Рівненської області налічує багато поколінь народних лікарів. Без гучної реклами до сім’ї Валецких їдуть стражденні з усієї України – за сотні і тисячі кілометрів.

Через кілька років повертаються, щоб просто сказати “спасибі”. На рахунку нинішнього продовжувача династії знахарів 51-річного Ігоря Валецкого – десятки врятованих життів тих пацієнтів, від яких відмовилися лікарі. Серед них – неходячі хворі, що пролежали паралізованими по 20-30 років після інсультів, онкохворі, яких не змогла поставити на ноги офіційна медицина, що страждають епілепсією та іншими тяжкими захворюваннями.

До речі, цілителем Ігор Валевський себе не вважає і не визнає у себе якогось особливого природного дару. Каже, що вся справа – в знанні трав, умінні їх заготівлі, поєднанні і приготуванні настоїв, а також в допитливості, яка грає не останню роль. – Секрет простий – цілителем, як ви кажете, дійсно може стати кожен, – посміхається Ігор Валевський. – Звичайно, цьому передує багаторічний досвід, роки накопичення знань.

Але чи багато сьогодні цікавляться цим? Дійсно, незважаючи на те, що майже кожна “зайва” травинка у дворі, бур’ян може стати панацеєю від біди, більшість воліє залишати сотні і тисячі гривень в аптеках. А досконально це ремесло вивчає і згодом стає народним лікарем навіть не кожен тисячний. Саме тому в Підзамче до будинку вчителя (Ігор Валевський викладає у сільській школі біологію) прагнуть багато. Батько Ігоря, Євген, за життя був відомим знахарем. Починав шлях до народного визнання з себе – травами вилікував гепатит.

Покладатися було не на кого – до безрукому інваліду лікарі ставилися байдуже. Євген Валецкий ще в дитинстві втратив обидві руки, розбираючи з хлопцями знайдений на вулиці снаряд – йшли роки війни. Збирати, сушити і виготовляти цілющі настої з трав його навчила бабуся. Він передав свій досвід синові – Ігор в прямому сенсі став його правою і лівою рукою, збирав трави і готував настої.

Стати цілителем змусили пацієнти Після смерті батька продовжив його ремесло. Зробити це його змусили самі клієнти. – На ранок після смерті батька приїхав чоловік з 4-ю стадією раку шлунка, – згадує свого першого пацієнта Ігор Валецкий. – Поставив питання руба – лікуй, дарма, чи що, я стільки кілометрів проїхав. У нього вже пішли метастази, важив від сили 40 кілограмів. Діватися було нікуди – підібрав комплекс трав приготував і віддав настоянку. Через три роки він повернувся подякувати – здоровий, раздобревший, важив вже близько 100 кг – поправився більше ніж у два рази!

Розповів, що через рік після візиту до мене виявився у лікарів з іншою проблемою – апендицитом. Тоді ж медики вирішили перевірити інші органи. Від онкології і сліду не залишилося. Рівненський знахар також пригадує ще одну онкобольную, яку додому, в Україну виписали вмирати італійські лікарі. Там вона пройшла курс хіміотерапії, із-за чого додалася ще й серйозна проблема з печінкою.

У цьому випадку трави також допомогли – жінка телефонувала своєму рятівникові вже з Нью-Йорка, куди поїхала працювати. А ще знахар згадує паралізовану пацієнтку, яка майже 30 років пролежала без руху після інсульту. Її поставили на ноги ще настоянки батька. – До мене зазвичай їдуть ті, кого вже відправили помирати, – зазначає Ігор Валецкий. – Буду відвертим – не все можна вилікувати травами просто через брак часу. Деколи з пізніми стадіями онкології людина згорає вже через місяць-два, а на лікування потрібно хоча б півроку. Та я і сам в екстрених випадках йду в аптеку. Якщо потрібно зняти серцевий напад, усунути розлад шлунка – аптечні ліки впораються швидше.

Травами краще лікувати хронічні, запущені випадки. Деякі рослини я також беру в аптеках – у нас вони або не ростуть взагалі, чи потрібно їхати їх збирати за 500 км. Наприклад, материнка – в області я наберу трав, яких вистачить лише на два місяці. А треба на цілий рік. Ліки з бур’янів Легше всього, за словами Ігоря Валецкого, лікувати грибкові або шкірні захворювання. Їх “вб’є” настоянка всього з чотирьох трав. Найскладніше – онкологічні. Для їх лікування знахар розробляє цілий комплекс з 47 трав. Без знань дії кожної рослини не обійтися – потрібно знати, які один одного посилять, а які, навпаки, зведуть нанівець властивості іншого. Секрети настоянок народний лікар відкриває неохоче, але своїм пацієнтам може написати і інструкції по виготовленню – нужденним не шкода. Кожна настоянка виготовляється в залежності від діагнозу і стану організму, індивідуальності здоров’я кожного.

Універсального ліки немає. – Одному може нашкодити те, що допоможе іншого, – зазначає Ігор Валецкий. – Цінна кожна рослина, навіть бур’ян – пирій, кульбаба. Є тільки три абсолютно непотрібних в народній медицині, серед них – псевдо-ромашка. Ще два я вже і призабув… багато років відрізняю рослини на вигляд, назви стираються в пам’яті. До речі, інший вид ромашки – сама корисна рослина з лікувальним дією. Взагалі-то не я лікую людей і навіть не мої трави – а їх же імунна система. Ось що таке онкологія – це збій імунної системи, є клітина, яка повинна була загинути. Треба привести організм в порядок, усунути цей збій, і він сам себе очистить. До речі, ліки Ігоря Валецкого і його батька запозичив відомий лікар, голова однієї з московських клінік. Спочатку запропонував у листі випробувати його зілля на пацієнтів в своїй лікарні. Ефект був вражаючий. А потім ці ліки з’явилися у продажу в Ізраїлі, куди той виїхав. Але волинський цілитель не ображається.

Не заперечують, що і сьогодні використовуються рослинні лікарські комплекси, але все це повинно бути сертифіковане і затверджено Міністерством охорони здоров’я. – Трави дійсно допомагають при деяких хворобах, цьому є тисячолітні підтвердження в історії, – зазначив заступник головного лікаря Львівської міської дитячої клінічної лікарні Роман Герега. – Краплі, витяжки, сиропи на травах – все це використовується в медицині, але тільки перевірений аптечний продукт, а не зілля знахаря-самоучки з початковою медичною освітою. Але вилікувати онкологію травами – це на грані фантастики і шарлатанства. Інститути і клініки всього світу працюють над лікуванням раку, і досі в неоперабельних випадках його не можна ліквідувати. Звичайно, такі пацієнти хапаються за будь-який шанс – звертаються до цілителів і знахарів, і їх не можна в цьому звинувачувати або заборонити, це їх право.

Джерело:best-info.com.ua