Тваринки Путіна спробували порівняти геїв і собачок

0
276

Під час чергового засідання Ради Федерації депутати розглядали законопроект про жорстоке поводження з тваринами. Сенатор Сергій Калашніков у своєму виступі зазначив, що це питання так само важливе, як і захист прав сексуальних меншин. Про це повідомляє “Інтерфакс”.

“ЦЕ НЕ ПРОСТО ЗАКОН, ЯКИЙ НЕ ПРАЦЮВАТИМЕ З БАГАТЬОХ ПРИЧИН, МИ ПРОСТО ДЕМОНСТРУЄМО, ЩО МИ ЙДЕМО В ТОМУ Ж ТРЕНДІ, СКАЖІМО ТАК, ОХОРОНИ ПРАВ СЕКСУАЛЬНИХ МЕНШИН ТА ІНШИХ ТАКИХ ЗАКОНІВ”, – ТАК КОМЕНТУЄ ЗАКОНОПРОЕКТ, ЩО ЗАБОРОНЯЄ НАТРАВЛЮВАТИ МИСЛИВСЬКИХ СОБАК НА ЖИВИХ ТВАРИН, СЕНАТОР РАДИ.

Також Калашніков заявив, що з гумором ставиться до більшості кампаній із Заходу, які захищають чиїсь права.

“МИ З ГУМОРОМ СТАВИМОСЯ ДО БАГАТЬОХ ВІЯНЬ, ЯКІ ЗАРАЗ ПРИСУТНІ НА ЗАХОДІ, ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ І ПОЛІТКОРЕКТНОСТІ І ПРАВ СЕКСУАЛЬНИХ МЕНШИН ТА ІНШОГО. ЦЕЙ ЗАКОН ВЕДЕ НАС ТИМ ЖЕ ШЛЯХОМ”, – ПОЖАРТУВАВ ЧИНОВНИК.

Спікер Ради Степан Жиряков додав, що “між захистом прав тварин і людей трошки різниця є”. Відзначимо, що він виступав за прийняття закону.

У результаті засідання законопроект був відхилений. Його відправлять на доопрацювання до Держдуми. Противники доводять, що таке рішення фактично “знищить мисливську галузь”.

Источник: znaj.ua