У мережі висміяли істерику “глави” Криму щодо ходи на честь Бандери

0
318

Так званий “голова” окупованого Росією Криму Сергій Аксьонов прокоментував марш, що пройшов у Києві на честь дня народження Степана Бандери

“Перший день нового року в Україні знову осквернили смолоскипними маршами на честь дня народження Бандери”, – написав він на своїй сторінці в Facebook.

“Ця влада вкотре показує всьому світові, що український нацизм є невід’ємною частиною державної ідеології України. Бабин Яр, Волинська різанина, Хатинь, Одеса, Донбас – це ланки одного ланцюга”, – пише Аксьонов, додаючи, що Крим міг бути в цьому трагічному списку.

В коментарях висміяли істерику Аксьонова, вказавши на злочинність політики Кремля.

“І хто тут у нас біснується? Та це незаконний глава окупованого Криму, путлерівський лакей та організатор геноциду кримськотатарського народу Сергій Аксьонов! Плаче по тобі, Серьожо, Гаага! Ой, плаче!”

Також коментатори вказали на традиційні марші російських націоналістів.

“Дивлюся на вас, як на якийсь зоопарк. У вас у самих “хата горыть”, а вони всі у вікна сусідів дивляться. Ви зі своїми нацистами спочатку розберіться, яких безліч, і кожен рік ходять маршами 4 листопада по всій країні!”

“Бомбу в пітерському супермаркеті підірвав російський націоналіст, але загроза життю росіян пана Аксьонова не хвилює”.

Нагадаємо, як передавала Politeka, в мережі з’явилися фотографії смолоскипної ходи у Києві на честь річниці з дня народження Степана Бандери, зняті з дрона.

Джерело: Politeka