Україну накриють відразу два антициклони: Синоптики розкрили подробиці

0
234

Україна на кілька днів опиниться під впливом двох антициклонів – Фріц і Енріка. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України.

“З півночі підморгує нам антициклон Фріц, зовсім близенько – Енрік.
Саме завдяки антициклонам ми можемо взимку милуватися сонцем, а не тією безпросвітною атлантичною, хоч і елегантною, хмарною сірістю.
Так ось.
Завтра Фріц і Енрік поєднаються, Україна опиниться у зоні їхнього впливу.
А якщо в нас буде антициклон, то опади малоймовірні.
У вівторок в Україні – без снігу. Лише той, що лежить)
Але оскільки антициклони – з півночі, то вони притягнуть із собою повітря арктичного походження.
Найближчої ночі стовпчики термометрів опустяться до -6-12 градусів, на Заході до -9-15 градусів. А вдень вони, ці стовпчики, крутитимуться поблизу -1-5 градусів. На Півдні натякатиме близька весна, 0+5 градусів. Але вночі там також холодно.
У Києві вибирайте самі – чи Фріц, чи Енрік. Але й те, й те – без опадів.
У столицю затікає холодяка: вночі -6-9, вдень -2-4 градуси. Опади малоймовірні. На дорогах слизько.
На морозі знову часом течуть сльози, руки сухі і швидко червоніють, ніс забитий, дихати навіть важче. Тому не розраховуйте на якісь довші прогулянки чи справи на відкритому повітрі.
Бо надалі морози ще більше посиляться.
Зима вибрикує)”, – пише Наталка.

21 лютого, на заході і сході -8 градусів вночі, вдень -3 градусів, півночі -11 градусів вночі і -5 градусів вдень, півдні -7 градусів вночі і + 2 градуси вдень. У Києві -10 градусів вночі і -5 градусів вдень.

22 лютого буде без опадів, на заході -4 градуси вночі і +5 градуси вдень, сході -8 градусів вночі і -4 градуси вдень, півночі -11 градусів вночі і -5 градусів вдень, півдні -7 градусів вночі і + 2 градуси вдень . У Києві до -10 градусів вночі і -5 градусів вдень.