Вам ніхто не вірить: радник Трампа зробив резонансну заяву з приводу агресії РФ

0
260

Радник президента США Дональда Трампа Герберт Макмастер заявив, що Росія втручалася у вибори по всьому світу

Про це Герберт Макмастер заявив в інтерв’ю.

“Росіяни також проявляли активність в Європі, і під час недавніх виборів у Франції, і на іспанському референдумі щодо статусу Каталонії. Ми бачили їх активність в Мексиці, спроби спровокувати путч в Чорногорії. Зірвати завісу з російської кампанії дестабілізації – це перший важливий крок, який дозволить всім побачити їхні справжні наміри, а це послабить їхні можливості сіяти невпевненість в людях і налаштовувати спільноти один проти одного”, – заявив Макмастер.

Генерал підкреслив, що Росія продовжує заперечувати свої дії, але її словами вірять все менше.

“Ці ж люди заявляли: “Ні, ми не збивали авіалайнер і не вбивали всіх цих людей”; “Ні, наших солдатів немає в Криму і на сході України”, “Ми не надаємо підтримки сирійського режиму, відповідального за масові вбивства власних громадян з використанням хімічної зброї”. Сьогодні цих слів вже ніхто не вірить”, – запевнив Макмастер.

Він також зазначив, що Росія заплатить “велику ціну” за підтримку терористичних організацій, включаючи Хезболлу.

Нагадаємо, як раніше писала Politeka, за словами радника Дональда Трампа з питань національної безпеки Герберта Макмастера, незважаючи на окупацію української території Росією США і надалі збирається зміцнювати обороноздатність України.

За матеріалами “Голосу Америки