Вінницькі хлопці такого не очікували! Посол ЄС в Україні публічно «відшмагав» Гройсмана і Порошенка. ВІДЕО

0
235
Посол ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі публічно «відшмагав» Гройсмана і Порошенка за їх бездіяльність і перешкоджання в боротьбі зкорупцією…

Це відбулось під час щорічного засідання членів Європейської бізнес асоціації (AGMM). Продовження «екзикуції» відбудеться  в Брюсселі під час саміту ЄС «Східне партнерство».

А на цьому відео посол ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі прямо в очі Володимира Гройсмана і на адресу президента України заявляє:

 Перше! Ви повинні дотримуватись верховенства закону та подолати корупцію. Без подолання корупції в Україні не буде успіхів в економіці, не буде залучень закордонних інвесторів та створення робочих місць для жителів України.

Що означає «боротьба з корупцією» на практиці? Ви мусите до кінця цього року створити Антикорупційний суд. І для цього непотрібно створення ніяких робочих груп. Просто прийміть детально виписані рекомендації Венеціанської Комісії, — наголосив посол Мінгареллі.

  Друге! В Україні створено антикорупційні відомства: НАБУ, НАЗК, САПУ…, отож дайте їм можливість нормально і серйозно працювати! Адже всім відомо, що НАБУ переслідується, НАЗК також не може працювати. НАЗК перевірила аж 100 декларацій з 1,5 млн. Це неприйнятно!

Модератор конференції запитала посла: «Хто конкретно відповідальний за все це: президент чи прем’єр?» На це посол Мінгареллі відповів: «Анна, я вам тут не представник неоколоніальної влади. Ви самі знаєте.., народ України і ви самі знаєте відповідь на це запитання», — резюмував посол ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі.

Ростислав ДЕМЧУК