Водіям на замітку: список автодоріг, де можна відігрітися під Києвом

0
221

На автошляхах міжнародного значення Київської області відкрито пункти обігріву для водіїв

Пункти обігріву відкриті на таких автодорогах: “Київ – Харків” – 126 км, “Київ – Одеса” – 78 км, “Київ – Одеса” – 143 км, “Київ – Житомир” – 62 км, м Переяслав-Хмельницький – в’їзд з боку Черкас.

Головне управління ГосЧС України в м.Києві звертається до водіїв з проханням не виїжджати за місто, щоб не опинитися в сніжному полоні на трасі.

Так, сьогодні на автодорозі “Київ – Одеса” обласні поліцейські за допомогою квадрокоптера відстежували наявність пробок і виявляли автотранспорт, який потрапив в снігові замети. Надалі координували на місця спецтехніку, яка допомагала усунути дорожні негаразди.

Нагадаємо, раніше Politeka писала, що в Києві запрацювали 30 пунктів обігріву. Офіційно пункти обігріву відкриваються, коли температура знижується до -20 ° C, але запрацюють вони вже сьогодні. В середньому по Києву буде працювати близько 30 пунктів обігріву, де люди без постійного місця проживання зможуть отримати першу допомогу, а при необхідності гарячий чай і просто погрітися. Пункти обігріву будуть працювати в кожному районі. До них може звернутися кожен.

Джерело: Politeka