Захарченко виявився крутішим за Путіна

0
289

Командир підрозділу бойовиків “Восток” Олександр Ходаковський розповів на сторінці у Facebook про “вибори” у “ДНР”, які терористи планували провести у 2018 році.

Швидше за все, ніяких “виборів” взагалі не буде, адже ватажки злочинної організації бояться втратити “владу” та контроль над фінансовими потоками.

“СЬОГОДНІ У НАШИХ ДЕПУТАТІВ, ЩО ПОВНІСТЮ ВТРАТИЛИ ПІД ТИСКОМ ДІЄЗДАТНІСТЬ, ЗІБРАЛИ ПИСЬМОВІ РОЗПИСКИ, ЩО ВОНИ ПРОГОЛОСУЮТЬ ЗА ПРОДОВЖЕННЯ ТЕРМІНУ СИДІННЯ ЦИХ ВИПАДКОВИХ В БІЛЬШОСТІ СВОЇЙ ДЛЯ НАС ЛЮДЕЙ БІЛЯ КЕРМА ВЛАДИ”, – ПИШЕ ХОДАКОВСЬКИЙ.

За його словами, “депутати ДНР” мають ухвалити рішення про скасування виборів у п’ятницю. Цікаво, що це рішення не узгодили з Москвою.

“БЛИЗЬКИЙ ДО СУРКОВА ПОЛІТОЛОГ ОЛЕКСІЙ ЧЕСНАКОВ АНОНСУВАВ ПРОВЕДЕННЯ У НАС ВИБОРІВ ВОСЕНИ 2018 РОКУ, АЛЕ, МАБУТЬ, КРЕМЛЬ ВИРІШИЛИ ПОСЛАТИ КУДИ ПОДАЛІ. ХТО ЗА ЦИМ СТОЇТЬ?”, – ДОДАВ ТЕРОРИСТ.

У жовтні цього року Олександр Ходаковський заявив, що хоче висунути свою кандидатуру на “виборах голови ДНР”. Сьогодні він очолює організацію “Патріотичні сили Донбасу”. Ходаковський неодноразово звинувачував ватажка “ДНР” Олександра Захарченка у перешкоджанні діяльності своєї організації.

Зазначимо, що навесні 2018 року президентські вибори пройдуть у Росії. Чинний голова Кремля Володимир Путін поки офіційно не висунув свою кандидатуру на другий поспіль термін.

Дивіться: Захарченко зізнався у злочинах проти мешканців Донецька

Источник: znaj.ua