“Залишалась притомна і запитувала, що сталось…”: Волосся жінки намоталось на колесо і….

0
225

Жінка деякий час залишалася при свідомості і кричала від болю, питаючи, що сталося, повідомляє Корупція.Інфо

Мешканка індійського міста Пінжор загинула через нещасний випадок, який стався на трасі для картингу. 28-річна Пуніт Каур каталася разом з чоловіком в той час, коли її локони заплуталися в колесах і більшу частину волосся вирвало. Подружжя проїхало тільки одне коло, коли сталася трагедія.

Співробітник поліції розповів, що загибла наділа шолом, але її волосся виявилося занадто довгими. У підсумку воно заплуталися навколо осі, здерши скальп. Незважаючи на це, Пуніт залишалася при свідомості, але кричала від болю і питала, що сталося.

Дівчина була терміново доставлена ​​в лікарню, але лікарі не зуміли її врятувати. Інцидент стався в парку атракціонів, який розташований недалеко від популярної туристичної пам’ятки – садів Пінджор.

Сім’я орендувала чотири машини для картингу, за кермом яких, крім подружжя, були бабуся і їх син. Пуніт їхала разом з чоловіком. Представники парку атракціонів повідомили, що всі відвідувачі зобов’язані зав’язувати волосся, а якщо в тому, що сталося винні їх співробітники, то вони готові понести відповідальність.