Звершилося: тупі чинуші змусили ЄС плюнути на Україну

0
351
Всьому виною непроглядна корупція

Проект модернізації контрольно-пропускних пунктів, розташованих на східному кордоні з Україною, Євросоюз вирішив закрити.

Як повідомляє видання Reuters, робота почалася в 2014 році, а головною її метою було сприяння інтеграції української економіки зі своїми сусідами з Євросоюзу за рахунок модернізації КПП з Угорщиною, Словаччиною, Польщею та Румунією. Якби все спрацювало як треба, можна було б значно скоротити час перебування на кордоні і вдосконалити різні митні процедури.


Видання також зазначає, що проект закрили після низки затримок, помилок і перевитрати коштів за участю місцевих чиновників і підрядників. Агентство посилається на внутрішню кореспонденцію уряду України і листування між Європейською комісією та українською владою.

Представник Євросоюзу заявив ЗМІ: “Після нашої оцінки ми дійшли висновку, що проекти не можуть бути завершені вчасно. Шість проектів зараз готуються до закриття, а невикористані гроші повернуться”.


Один з європейських дипломатів, що займається питаннями стосунків з Україною, заявив: “Існує певна втома в Україні. Люди розгнівані через відсутність реформ, особливо в боротьбі з корупцією”. Але він підкреслив, що ЄС і надалі підтримуватиме країну.